Dnes a tento týden na Radiu7

31. ledna 2006 v 13:34 | Jiřka Markovová |  zprávy a novinky
Ahoj všem. Máte možnost pevného připojení? A máte čas? A líbí se vám následující nabídka ? Připojit se můžete na www.live.cz a pak už jen hledejte Radio7...Jo a pokud jste už měli možnost nějaký hudební pořad slyšet, reagujte. A taky, pokud byste měli zájem spolupracovat, taky pište. Hezký týden. Gina
Dnes 31.1.2006
Vás, kdo jste neměli čas v sobotu na Gospeltrain, potěším. V úterý ve tři odpoledne vám bude zpívat sbor z Chicaga New Direction. Moderuje Alenka Dobrovolná.
Petr Wagner připravil discografii skupiny Dingees do poslední lednové Pohovky Nejen o punku, ska, či reagee, dnes ve 20hodin.

2.2.2006..Jiný Rytmus..
Tento čtvrtek v 15hodin se můžete seznámit se znojemskou skupinou Jiný Rytmus. Jejich posledním albem vás provede Dalibor Bakala.
2.2.2006....Celebration Jazz
Tento čtvrtek ve 20hod. vás Jiří Malý seznámí se špičkovým jazzovým klavíristou a skladatelem Karlem Růžičkou. Poslechněte si Jazzovou mši.
4.2.2006...ceny Grammy...
Každým rokem se udělují ceny Grammy a to již od roku 1958..Víte, ve kterém roce byla poprvé udělena gospelová cena a komu? Nejen to se dozvíte v Gospel trainu tuto sobotu v 15 hod. od Aleny Dobrovolné a Jany Peřtové
5.2.2006 ..vážná hudba
Nedělní Concertino patří ukázkám z klavírních koncertů Roberta Shumanna, Edwarda Grýga, Sergeje Rachmaninova a Mórise Rawela. Připravil Ondřej Kyas. Poslouchejte v 11hod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama