Hitparáda - 1. kolo

6. ledna 2006 v 13:25 | -hitparada- |  hitparáda
Společně s Českým rozhlasem v Plzni se musicmix.cz spolupodílí na přípravě hitparády v pořadu pro mladé Azyl. Pořad je vysílán každý pátek od 21 hodiny, hitparáda je ke slyšení jednou za 14 dní. Ovlivnit pořadí písniček lze pomocí internetového formuláře na těchto stránkách.

Stručná pravidla hitparády:

1. Z hitparády jsou každé kolo vyřazeny dvě písně, které získají nejmenší počet hlasů.
2. Pokud je počet písní s nejmenším počtem hlasů větší než dvě, jsou vyřazeny písně starší.
3. Každé kolo jsou namísto vyřazených písní nasazeny dvě nové skladby.
4. Pokud píseň setrvá v hitparádě více než 5 kol, je nahrazena novou skladbou téhož interpreta. (Toto pravidlo je zavedeno kvůli pestrosti skladby hitparády. Zavádí se od roku 2006)
Dle nového pravidla budeme postupně nahrazovat písně interpretů, které jsou v hitparádě již dlouhou dobu.

NOVINKY v hitparádě - 1. kolo 2006

Dj Maj - Love (So Beautiful)
Mike Allen
, známý pod uměleckým jménem DJ maj, vydal své první album v roce 1997. Je to specialista na remixy písní jiných interpretů, na nové desce Bogiroot se ale pouští do vlastní tvorby a na první poslech to nezní vůbec špatně.
Skladba Love (So Beautiful) byla inspirována častým cestováním. "Hodně času trávím na letištích a vidím lidi, jak se objímají se zavazadly v rukou. Moc by mě zajímaly jejich příběhy. Je to o shledání s vaším milovaným", říká Dj Maj.
Sanctus Real - Change Me
Kvarteto muzikantů z Ohia se po vydání tří nezávislých desek poprvé vrylo do paměti poschulačů až svým debutem Say It Loud z roku 2002, vydaným u Sparrow Records. Od té doby je možno vidět v jejich tvorbě stále stoupající tendenci.
Píseň Change Me odráží konflikt, který se odehrál mezi zpěvákem Mattem Hammitem a jeho manželkou: "Byla to naše první větší hádka a já jsem si uvědomil, že je třeba se změnit."

Další kolo hitparády uslyšíte v pátek 13. ledna 2006 v 21:07 hodin. Aktuální pořadí písní v hitparádě je dle stavu ke dni 5. 1. 2006.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama