Relient K - Apathetic EP

3. ledna 2006 v 9:56 | djmouka |  recenze
Už se stává tradicí, že chlapci z Relient K vydávají před Vánocemi EP desku. Nejinak tomu bylo i tentokrát.
Posluchači počinu mmHmm tak dostali pod stromeček pěkný dárek. Apathetic EP je totiž jakýmsi bonusem k tomuto úspěšnému albu.

Na nosiči naleznete celkem sedm skladeb, tři z nich jsou akustickými verzemi starších hitů, čtyři nové. Úvodní píseň, The Truth, by mohla být směle zařazena do tracklistu již zmiňovaného mmHmm. Je to skladba s typickým rukopisem kapely. Napřáhnuté kytary, vícehlasy i vtipný text. Následující Apathetic Way To Be pokračuje v trendu a zcela jasně ukazuje, že hráčský um a invence kapele rozhodně neschází.

Samostatnou kapitolou jsou akustické verze již nahraných písní. Celkově vzato nejde o nic moc světoborného, nejlepší je asi Overthinking, která je navíc doplněna piánem. Po akustickém setu následuje vánoční skladba In Like a Lion, která bude určitě patřit k nejlepším písním Matta Thiessena.
Desku uzavírá křehká píseň The Thief, kterou bychom spíše zařadili do repertoáru nějakého boy-bandu, ale vlastně co, Relient K vlastně boy-bandem je :-)

Hodnocení: 5 / 10
PS: Hlasujte pro nový klip Who I Am Hates Who I've Been na stanici MTV.

Torrent: http://www.mininova.org/get/146796

Torrent zdroje jsou uváděny u desek, které se pravděpodobně nedostanou do distribuce v ČR. Pokud se vám album líbí, kupte si jej (třeba přes internet). Platnost odkazu není absolutní a může se změnit. Žádný ze zde zobrazených souborů se nenachází na tomto serveru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jaroslav koza jaroslav koza | E-mail | 8. listopadu 2006 v 14:44 | Reagovat

relient.k jsou super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama