"Retro" vzpomínky...na budoucnost (?)

7. srpna 2007 v 14:36 | daggie |  úvahy a glosy
Ahoj lidi...vracím se k tomu retro stylu. Už jste viděli někdy tohle? Je to z YouTube.com a je to z filmu Jesus Christ Superstar z r.1973 - part Šimona Zélóta.
Mám super vzpomínku na tenhle film (když jsem ještě nevěřil evangeliu). Sám jsem byl jeden z takových jako jsou ty postavy v ukázce. A setkání s pár momenty v tomhle filmu mi dalo (věřím, že s Hospodinovou pomocí) hodně do budoucna. O to poznání jedné základní věci:
že Ježíš Kristus Nazaretský byl člověk jako my a že bych se s ním nejspíš mohl setkat tehdy na nejběžnějším místě na světě - na ulici. A bejt Jeho učedník a jít s ním mezi chudé a odstrkované...

A to se taky o cca 10 let později stalo. Skrze víru ve slovo evangelia a v ulicích Olomouce. Brečel jsem jak malej kluk... :-)
A to se vlastně se mnou děje v Olomouci každej den když sloužím. Že totiž "chodím s Ním". Ať už sedím u compu a pracuju na projektech nebo když se starám o bezdomovce...protože jak říká "děda" a bratr v Kristu Duane Pederson: "For what we do for the poor and hungry in our world, we do as unto Jesus Christ, Himself."
...akorát, že už nebrečím... :-)
Tady je ta ukázka (ale je to ve španělštině, protože anglicky to nefungovalo):
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama