Červenec 2008

Ion at an nově se psem

17. července 2008 v 10:04
Kapela Ion at an to začíná docela slušně rozjíždět. Teprve nedávno jsem zaznamenal, že postu zpěváka se ujal Petr Wagner, farář ČSČH, který je znám ze svého působení v kapelách Goro a předtím Noi. Debutové album vydá snad už brzy Rosa, čeká nás i nějaké podzimní promo. Je moc fajn sledovat, kam směřuje tvůrčí potenciál Jonatana Kalety. Když porovnám jeho první CD Langmel - Hrozba s tím, co dělá nyní, nezbývá mi než se těšit, co bude dál.

Ty jsi důvod: nový zpěvník už je k mání

9. července 2008 v 8:37 | djmouka
Konečně je venku z tiskárny první zpěvník s autorizovanými českými překlady známých písní. Za tímto počinem stojí mnoho úsilí a práce, protože jistě uznáte, že dobře přeložit anglickou písničku tak, aby to v češtině netahalo za uši stojí někdy velké úsilí. Děkuji všem, co do toho šli, a i když už je řada písniček v různých společenstvích zažitá s jinými českými texty, myslím, že tohle má svou cenu. Zpěvník se jmenuje Ty jsi důvod a je k mání za něco málo přes dvě kila. Výborné je, že ke zpěvníku dostanete rovnou i cédéčko s texty a záznamem melodie ve formádu MIDI. Nebude pak velkým problémem se to naučit.
Jo a proč tuhle informaci vůbec píšu sem a nedávám to na Musicmix? Protože jsem ješita ješitný. V diskusi pod článkem můžete zkritizovat, jak se vám líbí grafika obálky, kterou jsem pro tento zpěvník navrhnul.