Říjen 2008

Mých deset nejlepších koncertů

23. října 2008 v 10:42
Začátkem listopadu jdu na dva koncerty, na které se docela těším. Podařilo se mi totiž sehnat lístky do první řady na komorně-akustický koncert Tata Bojs + Ahn Trio v Ostravě. Dva dny poté pak ještě jdeme na konceret Bratří Ebenů. Tak jsem u té příležitosti přemýšlel na jaké koncerty, na kterých jsem byl, nejraději vzpomínám. Připadalo mi docela zajímavé vybrat deset z nich, které se mi nějakým způsobem vryly do paměti. Nebylo to snadné, ale nějak jsem to přece jen uspořádal. Letopočty jsou s možnou odchylkou +- 1 rok.

Vzkaz pro všechny, kteří přispívají do komentářů

13. října 2008 v 9:35
Vážený/vážená pubertální idiote/idiotko,
přispívající svými komentáři pod články na tomto blogu.

NE. Opravdu nikdy nebudu hlasovat pro tvůj blogísek v jakékoli anketě, založené podobně jako ty smýšlejícím idividuem. Až se naučíte číst a psát, jistě vám dojde, že komentáře pod články se mají vztahovat k textu, nikoliv k vaší sebepropagaci.
Řeknu vám to na rovinu, vaše blogy stojí za starou belu, neumíte česky a jediné co zvládáte je kopírování myšlenek a práce jiných lidí. Vykašlete se na to a jděte raději ven hrát fotbal nebo jezdit na kole. Všechny vaše příspěvky ohledně hlasování mažu a hlásím jako spam.
Děkuji za pochopení.