hudba zdarma

Jedenáct tracků zdarma pod stromeček

17. prosince 2007 v 10:38 | djmouka
Nadělte si pod stromeček předvánoční download. Vydavatelství InPop přichystalo výběrovku 11 skladeb od osmi umělců ve formátu mp3 zdarma ke stažení na stránce www.inpop.com/ipop2008/
Pokud třeba máte rádi Newsboys, Tree63 nebo vás jen zajímá, co je v hudbě nového, stačí úvést svou emailovou adresu a zdroj, odkud jste se o této možnosti dozvěděli.
No a navíc si pak můžete stáhnout i videoklip.
Ale stejně asi jediný důvod, proč si to celé stáhnout, je skladba Salvation Station od kapely Newworldson. :-)

Northern Room - song zdarma

13. listopadu 2007 v 14:35
Vím, že se kluci zrovna nepředali, a že tak levné CD stojí za to koupit celé, ale kdyby někdo chtěl slyšet celkem milé ala U2 melodie, rozhodně si tento song stáhněte na adrese www.northernroom.com. Konkrétně se jedná o píseň We're on Fire z EP Only Secconds. Koupil jsem si i předchozí počin Last Embrace a rozhodně nelituju.

Fono nabízí nové album naprosto zdarma!

23. září 2007 v 17:24 | hearthcore
Přátelé, bratři, nepřátelé atd.
Stalo se zvykem, že upozorňujeme na kr. hudbu dostupnou zdarma, ale jen zřídka se stane, že kapela nabídne celé album (nové) zdarma. Nejedná se o laciný žert, ani o lacinou hudbu. Podívejte se sami a zjistíte, že Fono to se svým Too Broken To Break myslí vážně.

Parádní kousek za parádní cenu: STAHUJTE ZDE!

The Rock Brigade - 15 písní zdarma

8. září 2007 v 18:03 | djmouka
Tři spřízněná hudební vydavatelství, Tooth & Nail, Solid State a BEC dávají k dispozici zdarma ke stažení mp3 od patnácti interpretů. Jediné co za to chtějí, je registrace a poskytnutí několika vašich údajů. Za odměnu si můžete stáhnout do vašeho mp3 přehrávače poslední pecky od MxPx, Kj-52, Anberlin či Project86 anebo se seznámit s novými tvářemi Ruth, The Almost aj. Vše najdete na adrese www.hearitfirst.com/rockbrigade.

Robbie Seay Band se rozdávají

23. srpna 2007 v 13:32 | djmouka
Texasští Robbie Seay Band vydávají na konci srpna novou desku Give Yourself Away. Již nyní si ale můžete na webu www.freersb.com zdarma stáhnout dvě skladby z alba. Robbie je charakteristický svým nakřáplým hlasem a citlivým pěveckým projevem, který dodává písním specifickou atmosféru. Nutno říci, že oblasti worship music je příjemně osvěžující slyšet opravdu lidsky podané písničky bez obvyklých textových klišé.

Poslouchejte nové album od MxPx

13. července 2007 v 7:49 | djmouka
Punkoví MxPx zveřejnili na svých stránkách k poslechu kompletní nové album Secret Weapon. Užívejte, dokud to tam mají :-)

Dvě desítky mp3 zdarma

21. června 2007 v 13:34 | djmouka
Cornerstone je jeden z největších hudebních festivalů v USA. Na stránkách DiscRevolt vám za vaši registraci nabídnou zdarma ke stažení 23 písní od kapel, které se letos na tento festival chystají. Mezi skladbami je např. i nový singl Secret Weapon od MxPx.

Ochutnejte polský hiphop

10. května 2007 v 12:59 | djmouka
Polský hiphoper Maly EL nabízí na svých stránkách volně ke stažení třípísňové SłowoEP. Zatímco v ČR se do tohoto žánru pustili z křesťanů pořádně zatím jen Wessani, u našich severních sousedů je výběr o mnoho větší. To se také poměrně pozitivně projevuje na kvalitě. Však si to poslechněte sami.

Stáhněte si záznamy z koncertů Switchfoot

3. března 2007 v 8:29 | djmouka
Kapela Switchfoot nabízí svým fanouškům na svém aktuálním turné možnost koupit si hned po koncertě CD s některými písněmi z vystoupení z dané show. Tato CD v omezeném počtu 100 kusů na koncert jsou opatřena samolepkou s textem "I was there". Aby ale nepřišli zkrátka ani fanoušci, kteří se na koncerty nedostanou, přišla kapela s nápadem zveřejnit na internetu záznamy z koncertů (tzv. bootlegy), kde si je může kdokoli zcela zdarma stáhnout a výpalit. Jak koncertů přibývá, rozrůstá se i seznam písní ke stažení, aktuálně je jich něco kolem 70. Všechno podstatné najdete na www stránkách switchfootbootlegs.com .

Poslechněte si nové album od Anberlin

17. února 2007 v 18:19 | djmouka
Pár dní před oficiálním vydáním dlouho očekávané desky Cities kapela Anberlin na svém webu zveřejnila k poslechu všechny písně z alba. Tak co, jak se vám líbí?

Kvalitní hudba nemusí být vždy ta nejnovější - Sleeping at last - Capture (1999)

4. února 2007 v 22:47 | hearthcore
Asi málo z vás bude znát kapelku Sleeping At Last. Jedná se žánrově o Alternative/Indie/Emo skupinu bez "stáje", která zatím vydala tři povedená alba. Dvě poslední se jmenují Ghosts (2003) a Keeping No Score (2006), podařené kousky, nicméně nejsou zadarmo. Ne tak první album Capture (1999), které je na "tajné stránce kapely" k dispozici zcela zdarma. Oproti dvěma předchozím působí zpěvy jen o krapet minimalističtěji (tím nechci říct hůř),ale melodicky nápadité skladby vás zaujmou svojí jednoduchostí a čistotou, která dává prostor pro opravdu nenucený poslech, kdy se nesnaží získat vaši pozornost silou, ale přesto vás čímsi přitahuje. Pokud máte rádi Copeland z jejich alba Beneath Medicine Tree (2003) nebo jste někde slyšeli skladby od "emopradědečků" Sunny Day Real Estate (sekulární kapela z počátku 90. let, často bývá uváděna jako reference pro termín emo, kapela se po obrácení frontmana rozpadla), určitě si toto CD stáhněte. Zvuk je kvalitní a zbytek již nechám posoudit Vás.

Odkaz na stránku s cd naleznete ZDE. | Pro přímé stažení alba klikněte ZDE.

Poslechněte si Black Sky Surrender

16. ledna 2007 v 10:52 | djmouka
Dva mladíci ze Spokane (stát Washington, USA), kteří pojmenovali svůj projekt Black Sky Surrender, nabízejí své album ke stažení zdarma, a to hned v několika formátech. Pokud se nenecháte odradit grafickým zpracováním jejich webových stránek, můžete si poslechnout vcelku zajímavou směs rockových skladeb reflektujících zkušenosti ze života s Bohem.

Poslouchejte novou desku Switchfoot on-line

20. prosince 2006 v 18:08 | djmouka
Předvánoční dárek pro své fanoušky připravila rocková formace Switchfoot. Na stránkách http://www.mtv2.com/ si můžete poslechnout celé album Oh Gravity!

Nové singly: tobyMac, Switchfoot, John Reuben

10. listopadu 2006 v 11:00 | djmouka
Pár týdnů před vydáním svých nových alb pouštějí umělci do světa jako ochutnávku některé písničky. Poslechnout si je můžete díky službě myspace, která začíná být kapelami čím dál víc využívána jako propagační nástroj. Co nového a zajímavého je nabízeno našim uším?

Stahujte poslední album Earthsuit

13. září 2006 v 16:57 | djmouka
Poslední album kapely Earthsiut, The Rise of Modern Simulation, vyšlo v roce 2003 vlastním nákladem jako nezávislá nahrávka. Mnoho lidí tak nemělo možnost Earthsuit slyšet naživo. Naštěstí jsou zde fanoušci a jejich webové stránky, na kterých lze tento rarirtní kousek pořídit za pár kliků myší.

Derek Webb nabízí celé album zdarma ke stažení

1. září 2006 v 10:37 | djmouka
Derek Webb. Je vám to jméno nějak povědomé? Co takhle název jeho bývalé kapely Caedmon´s Call? Vloni vydal Derek velmi vydařenou sólovku Mockingbird a od 1. září 2006 dal možnost stáhnout si úplně celé toto album zdarma. Proč? Přečtěte si oficiální vyjádření zde.
A ještě nezapomenout kýžený odkaz: freederekwebb.com. Pěkný poslech!

CD zdarma

18. července 2006 v 14:03 | djmouka
Zatímco na musicmixu chcíp pes, můžete si na stránkách vydavatelství InPop stáhnout zcela zdarma sampler 12 písní, mj. od Supechick, Paula Colmana či Newsboys. Hezké léto :-)
 
 

Reklama