koncerty a akce

The Almost v Praze? ANO!

30. října 2007 v 15:23 | hearthcore
Protože počet mailů adresovaných fanoušky z cizích zemí, požadujících na USA kapelách výlet do evropy nezná mezí a je jen těžko monitorovatelný, vymysleli si na nás jenkýjové malý trik. Pokud chcete zaslat požadavek "validní", který bude opravdu rozhodovat o tom, jesli kapela přijede nebo ne, je zde služba Demand it! Například kliknutím na níže zobrazený button Demand it! zažádáte o příjezd Aarona z Underoath a jeho projektu The Almost do Prahy.


John de Jong v listopadu v ČR

30. října 2007 v 13:36 | musicmix
V listopadu zavítá do Česka zpěvák a kytarista John de Jong.
Svou kariéru zpěváka a textaře začal John de Jong v evropských klubech a kavárnách. Jako originální hráč na akustickou kytaru s jedinečnou příchutí blues, folku a klasických stylů inspirovaných prvky Bruce Cockburna, Erica Claptona, Paula Simona a Jamese Taylora se stal brzy žádaným interpretem. Vzhledem k tomu, že v České republice bývá pravidelným hostem, vystupuje zde s českými hudebníky. Zajít si na něj můžete v těchto termínech:

6. 11. Žďár nad Sázavou 19:00
Kavárna Penzion v Kapli, zámek Žďár n. Sáz. 50,- Kč
7. 11. Ostrava (v rámci festivalu Caravan of Voices) 20:00
Templ, Stodolní 22 70,-/90,-Kč
9. 11. Frýdek - Místek 20:00
Balkon v kostele sv. Jana Křtitele ve Frýdku vstupné dobrovolné
10. 11. Praha 18:00
Festival Vox 007 200,-Kč

Waiting for Steve v Praze

8. října 2007 v 10:50 | sthtwn
Waiting For Steve se vrací do Čech. Německá indie/Emo rocková skupina opět zavítá do našich krajin, aby zahrála na benefičním koncertu, pořádaném na podporu Centra pro děti a mládež Teen Challange na Žižkově. Naposledy jsme měli možnost "Čekání na Štěpána" viděl toto léto na (naše poměry jedinečném) festivalu Freakfest u Náchoda. Jejich muziku jest možno ochutnat na www.myspace.com/waitingforsteve.
Koncert se uskuteční v sobotu 27. října v Riegrových sadech v Praze. Začátek ve 20:00. A především - a to je asi nejzajímavější informace - vstupné je dobrovolné.

Koncert Prorock

8. října 2007 v 9:36 | Jakub Černý
srdečně vás zveme na koncert kapely Prorock.
Koncert se koná 17. října 2007 v klubu U Rafa v Praze na Hanspaulce.

Spojení a další podrobnosti najdete jako vždy na http://prorock.cz
Na webu je i plakátek, který můžete případně vyvěsit ve svém okolí.

Na koncertě zahraje také kapela ONE - http://oneband.cz

Byli jste na Rebecce?

23. srpna 2007 v 8:26 | Gina
Tak koncert Rebeccy St. James je za námi. Byli jste v Táboře?
Moje dojmy: Výborná byla organizace týmu CSM, který koncert připravil, nechyběla profesionalita, nechyběli lidé, kteří během koncertu chodili s pet - lahvemi vody a pohárky, aby dali napít těm, kteří v tom horku potřebovali.
Přišel čas pro Rebeccu, lidé kapelu, ji, i její dva bratry přivítali opravdu vřele. Koncert začínal rozpačitě.

Psalters dnes v Praze!!!

2. srpna 2007 v 17:32 | Pes 001
Dnes, 20"00, Sir Toby´s Hostel, Dělnická 24, vstup dobrovolný! Jsou z USA (Philadelphia), ale americky neznějí. V jejich muzice slyšíte arabskou a indickou melodiku, africky znějící perkuse, občas kromě zpěvu v angličtině vyjede do výšek i arménský vokál - ale multikulturní křeč to není. Zhudebnili Žalmy, Apoštolské krédo i vlastní svérázné nábožensko-politické manifesty. Jsou absolutně punk, ale především svým přístupem k muzice a životu, vždyť není nic punkovějšího, než cestovat po kontinentě starým školním autobusem. V bookletu svých nahrávek mají k písním napsáno "žádná práva nejsou vyhrazena" a "toto je veřejné vlastnictví". S úspěchem hráli na letošním Freakstocku a předevčírem se nečekaně přesunuli do Čech, kde byl narychlo zorganizován víceméně akustický koncert. Přijďte, na tohle budete dlouho vzpomínat! No a kdo to nestihnete, asspoň si o nich poslechněte pořad v sobotu v 18:00 na rádiu Wawe. www.psalters.com www.myspace.com/psalters

Perly letních festivalů

27. června 2007 v 13:37 | djmouka
Blíží se letní festivaly a různá další setkání pod stany, tak jsem pro vás připravil pár hudebních tipů na umělce, které byste si neměli nechat ujít. Výběr je subjektivní, ale snad si každý najde to svoje.

Profil Rebeccy St. James

25. června 2007 v 16:09 | Gina
Tento čtvrtek ve 20 hodin si můžete spolu se mnou a Pavlem Šupolem vychutnat hodinku o zpěvačce Rebecce St. James a to na rádiu7. Vzpomínáte, že jsme před časem zvali na koncert do Klokot u Tábora? Tak to zatím stále platí a hudební pořad může být takovou návnadou na to, proč přijet.
Více aktuálně o koncertě www.hudba.signaly.cz/haiti

Dětský soubor Arka Noego v Českém Těšíně

30. května 2007 v 14:08 | musicmix
Jedinečný dětský soubor Arka Noego bude koncertovat v neděli 17. června od 14:30 hodin na náměstí v Českém Těšíně.
Myšlenku založit dětskou hudební skupinu dostali v roce 1999 členové kapely 2Tm2,3, jejichž děti v souboru vystupují. Arka Noego mají na kontě sedm alb a bezpočet koncertů, včetně několika TV přenosů.

Pojeďme do Budapešti

25. května 2007 v 8:30 | gina
22. září se v Budapešti chystá koncert australských Hillsong United. Připravují se i autobusy z Brna, Prahy a Karviné a je možné si rezervovat místenku i vstupenku.

Rebecca St. James v Čechách

25. května 2007 v 8:27 | Gina
Úžasná hudební událost roku, která stojí za to. Jedna z nejoblíbenějších křesťanských zpěvaček Rebecca St. James bude koncertovat ve středu 15. 8. v Táboře.
Další podrobnosti a informace na Signálech a slovenském Mediablogu

Gina v Ostravě

15. května 2007 v 15:36 | Gina
Zvu vás na koncert do Ostravy. Vůbec to není daleko, jen malinko na severu:-)) Dá se tam i doletět. A bude to stát za to, to mi věřte.
V neděli 20.5. - klub Templ . Začátek nejdřív v 18:30 hod. Koho z vás tam uvidím?
Další koncerty na www.myspace.com/jigina

Goro a 31 Knots příští pondělí v Praze

15. května 2007 v 15:16
Recept na nejlepší květnový večer, co jste kdy zažili. Nejde o Goro. 31 Knots jsou ten den učitelé hudby. Indierock, jazz, klasika, klezmer, vše ve třech, s vynikajícím zpěvem a bezchybnou (ale lidskou) instrumentací. Kdo nepřijde, ať rovnou zahodí uši :-)
GORO(cz), RIVULETS(usa, important rec.) a 31 KNOTS(usa, polyvinyl rec.)
pondělí 21. 5., 19:00, klub 007 strahov
www.31knots.com www.myspace.com/gorocore www.rivulets.net

Přijďte na 25. frýdecký Sv. Jan session

10. května 2007 v 8:15 | musicmix
Ve dnech 26. a 27. května budete mít možnost na farní zahradě ve Frýdku navštívit nenápadný, ale přitom vždy kvalitně obsazený festiválek s domáckou atmosférou. Hlavním tahákem večera bude skupina Traband, která představí úplně nový repertoár. Dále se můžete těšit na Občas band, The Sign, Alešanku, uskupení Žamboši a také DJmouku, který bude mít profil kapely Mute Math a možná i něco dalšího :-)
Další infomace o programu a plakát ke stažení naleznete na stránkách pořádající skupiny Hrozen.

Hvězdy letošního Freakfestu

2. května 2007 v 17:43 | patris JFX
Blíží se třetí ročník alternativního festivalu FREAKFEST - od čtvrtka 21. do neděle 24. června v kempu Brodský v Červeném Kostelci. Už od začátku jsme si dali za cíl vozit pro vás kapely světového formátu. A letos tomu nebude jinak! Takže na koho se můžete těšit? Níže vám přinášíme seznam potvrzených interpretů, který určitě ještě naroste. Doufáme, že si jejich vystoupení užijete společně s námi… Těšíme se na vás!!!

Další Valcha v Novém Městě

24. dubna 2007 v 21:12 | Tocon
Nové Město nad Metují
klub Mandl
Sobota 5. 5., 13:30-23:00

Žánrově neohraničený festival křesťanské hudby.(program viz níže)

jesusparty 3 v praze

22. března 2007 v 12:14 | patris JFX
ahoj všichni, zvu vás na jednu povedenou akci do prahy, kde se bude poslední dubnový víkend 27. - 29. dubna konat již třetí jesusparty - setkání všech možných i nemožných křesťanů :-) součástí budou taky sobotní koncerty v klubu u rafa, kde vystoupí kapely sequel of decay, goro a selfdefence. více informací najdete na webu www.jesusfreax.com

Good

14. března 2007 v 12:46 | deadman
mindenki v GOODbaru
Je-li vám život milý a hudební sluch stále ještě slouží, pak právě pro vás je tato zpráva určena!
Dne 16. března se skupina Mindenki nečekaně zjeví v brněnském Goodbaru, aby vyhnala pokud možno všechny zákazníky této skvělé nekuřácké hospody, kdo však vydrží, bude za odměnu pohoršen jejich texty, hudbou i projevem, proto doporučujeme opustit sál před 20 hodinou.

Zdroj - internet - http://mindenki.musicmix.cz/koncerty/

mindenki v GOODbaru

17. 3. – koncert VocKapu v Praze!

23. února 2007 v 16:45 | Tocon
Na závěr semináře "Křesťan a tvořivost" se bude 17. 3. v Praze konat veřejnosti otevřený jedinečný koncert kvalitní české acappelové skupiny VocKap.
Místo: modlitebna BJB, Vinohradská 68, Praha 3
(metro A, náměstí Jiřího z Poděbrad).

Vstupné: 50 Kč
Doporučujeme!

17. 3. - seminář Křesťan a tvořivost

23. února 2007 v 16:35 | Tocon
KMS pořádá seminář pro křesťanské umělce a vedoucí s názvem Křesťan a tvořivost. Hostem bude známý holandský autor, politický poradce, umělec a inspirátor :-) sir Leen La Riviére.
Seminář bude mít podtitul "Biblické principy pro tvořivost, umění, hudbu".
 
 

Reklama